Hakkımızda

Küşlemeci Hüseyin Usta 1990 yılında Gaziantep’in Suburcu mahallesinde 4-5 masalık ilk dükkanını açtı. Et’i özenle seçip, çok az bulunan Küşleme etini farklı baharatlarla harmanlayarak yeni tatlar keşfetti.1999 yılından bu yana tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan yerinde antep küşlemesini, kuşbaşıyı ve diğer tüm kebap çeşitlerini saygıder misafirlerine sunarak, geleneği bozmadan ülkemizin sanatçılarına, devlet adamlarına ve tüm misafirlerine ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

 

Küşleme Kebaphan mükemmel lezzetlerini tarihi dokuyla birleştirerek şu anda 250 masalık tarihi han da özenle hazırlanmış kebap çeşitleri ve yöresel yemeklerle damaklardaki lezzet şölenini devam ettirmektedir. "Nefsin Et’e doyduğu yer" sözünün bizim için söylenmiş olduğu bir gerçektir. Küşleme kebabını mükemmel titizlikle ve özenle hazırlamasıyla ünlenen Küşlemeci Hüseyin Usta, bu geleneği oğulları ile birlikte sürdürmektedir. Çünkü Küşlemeci Hüseyin Usta ve oğulları misafirperverlikleri ile her an işlerinin başındadır.

Bakanlık Onaylı Entegre Et Tesisimiz
ETLERİMİZ GÜNLÜK VE TAZEDİR...
Toplumumuzun dengeli beslenmesi için gerekli et ve et mamüllerinin; hijyenik şartlarda, en yeni teknolojiye göre üretimini sağlamak için Küşleme Kebaphan Entegre Tesisi gerekli bütün alt yapı çalışmaları ve belgelerini tamamlayarak hep daha iyi olma yolunda ilerlemektedir. Gaziantep'in ve bölgenin en steril ve hijyenik ortamında et ürünleri hazırlama konusunda iddamızı daim kılacağız.
AÇIKLIK VE DÜRÜSTLÜK
Küşleme Kebaphan Et Entegre Tesisi; üretimin tüm aşamalarında, hammaddeden sevkiyata kadar pernonelin hijyen kurallarına uygun çalışması, çalışan ortamın kullanılan ekipmanların, üretim sonrası uygulanan temizlik sisteminin, gıda güvenliğine yönelik bakımın, gıda işleme kurallarına uygun ve mükemmel olması için, soğuk zinciri bozmadan çalışmaktadır.   
Basında Biz


 
TV Kanallarında Biz

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR